TWA3-5S12
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-5S12
JLCPCB Part #
C6005881
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 4.5V~6V 76% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS