TWA3-48S15
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-48S15
JLCPCB Part #
C5812232
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 36V~72V 76% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS