TWA3-12S15
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-12S15
JLCPCB Part #
C5978205
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 3W 500V 76% 9V~36V Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS