MTWA4-5-12-SM
Mechanical Assembly
MFR.Part #
MTWA4-5-12-SM
Description
-12V -40°C ~ 105°C (with derating) 0.96" Length x 0.57" Width x 0.41" Height (24.3mm x 14.4mm x 10.5mm) 12V 12V 146mA,146mA 16-SMD module, 7 leads 2 3.5 W 4.5V 5 kV 82% CB,UL ITE (commercial), medical Isolation module Remote On/Off Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS