MTWA4-48-15
MFR.Part #
MTWA4-48-15
JLCPCB Part #
C6121868
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
117mA 15V 2 3.5W 36V~75V 5kV 82% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS