MTWA4-5S24
MFR.Part #
MTWA4-5S24
JLCPCB Part #
C6237844
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
1 146mA 24V 3.5W 4.5V~12V 5kV 82% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS