MTWA4-48S24
MFR.Part #
MTWA4-48S24
JLCPCB Part #
C5800993
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
1 146mA 24V 36V~75V 82% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection DIP,24.3x14.4mm DC-DC Power Modules ROHS