MTWA4-48S12
MFR.Part #
MTWA4-48S12
JLCPCB Part #
C5819487
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
1 12V 292mA 3.5W 36V~75V 5kV 82% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS