MTWA4-12S24
MFR.Part #
MTWA4-12S24
JLCPCB Part #
C5819482
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
1 146mA 24V 3.5W 5kV 82% 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS