HEA2-24-12
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
HEA2-24-12
JLCPCB Part #
C5649008
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
12V 18V~36V 2 83mA 85% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS