HEA2-24S33
MFR.Part #
HEA2-24S33
JLCPCB Part #
C6052672
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
1 18V~36V 3.3V 500mA 78% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS