DPX250894DT-5025A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DPX250894DT-5025A1
JLCPCB Part #
C22265036
Package
1008
Description
-40℃~+85℃ 10dB 10dB 12.6dB 13.4dB 2.1dB 2.1dB 698MHz~746MHz 824MHz~894MHz 1008 Duplexers ROHS