TPSMCJ30CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
TPSMCJ30CA
JLCPCB Part #
C406704
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30.99A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS