TPSMAJ10CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
TPSMAJ10CA
JLCPCB Part #
C283980
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.53A 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS