SMDJ54CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C5364364
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 34.44A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS