SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C350850
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 61.98A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS