SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C284061
Package
SMC(DO-214AB)
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.12A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS