SMDJ220CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ220CA
JLCPCB Part #
C284060
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 220V 246V 2uA 356V 3kW@10/1000us 8.43A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS