SMDJ200CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ200CA
JLCPCB Part #
C284059
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 200V 224V 2uA 324V 3kW@10/1000us 9.26A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS