SMD3216-200N
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMD3216-200N
JLCPCB Part #
C22439022
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.3pF 1.6mm 1.6mm 2 200V 3.2mm 500A 750V ±30% 1206 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS