SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C284054
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30.99A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS