SMB10J24CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMB10J24CA
JLCPCB Part #
C284103
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1 1kW@10/1000us 24V 25.71A 26.7V 38.9V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS