SMAJ64CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ64CA
JLCPCB Part #
C283964
Package
SMA(DO-214AC)
Description
103V 1uA 3.88A 400W@10/1000us 64V 71.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS