SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C283908
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 4.59A 4.59uA 400W@10/1000us 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS