SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C283903
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS