SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C2984673
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.28A 1uA 24V 24V 26.7V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS