SMAJ130A
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ130A
JLCPCB Part #
C283877
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.91A 1.91uA 130V 144V 209V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS