SM8S22CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SM8S22CA
JLCPCB Part #
C557517
Description
-55℃~+175℃ 10uA 186A 22V 24.4V 35.5V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS