LMBR1200ET1G
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
LMBR1200ET1G
JLCPCB Part #
C20622203
Package
SOD-323HE
Description
-55℃~+150℃ 1A 200V 25A Standalone SOD-323HE Schottky Diodes ROHS