5KP200CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
5KP200CA
JLCPCB Part #
C293981
Package
R-6(P600)
Description
-55℃~+150℃ 15.43A 200V 222V 2uA 324V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6(P600) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS