5.0SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
5.0SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C7272160
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110.13A 28V 31.1V 45.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS