5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C284111
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 128.5A 24V 26.7V 38.9V 5kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS