2R350N-S5042
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
2R350N-S5042
JLCPCB Part #
C22439030
Package
SMD,5x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1pF 2 350V 4.2mm 5kA 5mm 5mm 750V ±30% SMD,5x5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS