15KP280CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
15KP280CA
JLCPCB Part #
C293971
Package
R-6(P600)
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 280V 2uA 312.8V 33.2A 454.5V Bidirectional TVS R-6(P600) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS