15KP220CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
15KP220CA
JLCPCB Part #
C293969
Package
R-6(P600)
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 220V 245.7V 2uA 356V 42.4A Bidirectional TVS R-6(P600) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS