1.5KE550CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
1.5KE550CA
JLCPCB Part #
C294198
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1.98A 1uA 470.3V 522.5V 759V TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS