1.5KE18CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
1.5KE18CA
JLCPCB Part #
C294181
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 17.1V 1uA 25.2V 59.52A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS