DB910-7.62-3P-GN-P
MFR.Part #
DB910-7.62-3P-GN-P
JLCPCB Part #
C430616
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 7.62mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS