DB3ERC-7.62-4P-GN
MFR.Part #
DB3ERC-7.62-4P-GN
JLCPCB Part #
C7422730
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1kV 1x4P 32A 4 4P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS