DB2EKN-3.81-7P-GN
MFR.Part #
DB2EKN-3.81-7P-GN
JLCPCB Part #
C2929517
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 160V 16~24 18A 1x7P 3.81mm 7 7P Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS