DB2EKD-3.5-7P-GN
MFR.Part #
DB2EKD-3.5-7P-GN
JLCPCB Part #
C2924436
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 3.5mm 320V 7 7P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS