DB2EKA-3.81-18P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKA-3.81-18P-GN-S
JLCPCB Part #
C5357904
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 18 18P 1x18P 3.81mm 320V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS