DB2EKD-3.5-11P-GN
MFR.Part #
DB2EKD-3.5-11P-GN
JLCPCB Part #
C2924440
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 11 11P 16~28 1x11P 3.5mm 320V 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS