DB125-3.81-6P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB125-3.81-6P-GN-S
JLCPCB Part #
C5143696
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS