DB125-2.54-2P-GN-S
MFR.Part #
DB125-2.54-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C918120
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 18~26 1x2P 2 2.54mm 2P 7A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS