DL-RFM95-868M
MFR.Part #
DL-RFM95-868M
JLCPCB Part #
C2844472
Package
SMD,16x16mm
Description
-146dBm -20℃~+70℃ 1.8V~3.7V 10.8mA 120mA 19.5dBm 3km 868MHz FSK、LoRa、GFSK、MSK、GMSK、OOK SPI SMD,16x16mm LoRa Modules ROHS