SMF180CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SMF180CA
JLCPCB Part #
C3720936
Package
SMF(SOD-123F)
Description
-50℃~+150℃ 180V 1uA 200V 200W 292V 680mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMF(SOD-123F) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS