SK30100CD2-3G
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SK30100CD2-3G
JLCPCB Part #
C5918416
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 850mV@15A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes