SICW20C120
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SICW20C120
JLCPCB Part #
C20068074
Package
TO-247
Description
-50℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@10A 100uA@1200V 20A TO-247 SiC Diodes ROHS