P6SMBJ45CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ45CA
JLCPCB Part #
C3705452
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS